Modele TAPIO


Nazwa kolekcji wiąże się z fińskim lasem

Nazwa kolekcji, Tapio, to tradycyjne fińskie imię męskie, a także dość powszechne nazwisko. Tapio to także imię znanej postaci z fińskiej mitologii, starożytnego boga lasu. Tapio uważany był za władcę leśnego królestwa - Tapioli, i nazywano go królem lasu. Tapio miał piękną żonę - panią lasu, córki, a także służących, którzy opiekowali się lasem oraz leśnymi zwierzętami. Do Tapio zwracano się z prośbami o szczęście w polowaniach, ponieważ panował także nad zwierzyną, która tam żyła.  

Jakościowe drewno z czystego fińskiego lasu

Dbanie i wykorzystywanie lasu i przyrody - od legendarnego Tapioli do teraźniejszości i przyszłości - ma duże znaczenie dla Finów. Wysokiej jakości, fińskie drewno zawsze było cenione i stanowiło kluczowy materiał do budowy domów, a także było powszechnie używane do wytwarzania wszelkiego rodzaju przedmiotów codziennego użytku. Z poszanowaniem fińskiego lasu, jego jakościowej hodowli, a także długiej tradycji budownictwa drewnianego, prezentujemy nową, wspaniałą kolekcję Tapio!


Modyfikowalna kolekcja

Kolekcja Tapio, podobnie jak inne modele Omatalo, stanowi dobrze zaprojektowaną podstawę dla Twojego domu i może być dostosowywana do indywidualnych potrzeb. Układ pomieszczeń, okien, styl domu, kolorystykę i kształt dachu można dostosować do Twoich preferencji, potrzeb i otoczenia.

TAPIO 69

Tapio 69 to najmniejszy dom w kolekcji, który doskonale nadaje się również do użytku rekreacyjnego. W tym kompaktowym domku znajdują się dwie sypialnie, a dzięki efektywnemu układowi pomieszczeń jest także wystarczająco dużo przestrzeni na obszary wypoczynkowe.


 


TAPIO 94

Tapio 94 to praktyczny domek o wyrazistej i eleganckiej elewacji, która pasuje do różnego rodzaju otoczenia. W tym domu o dwóch sypialniach, znajdują się przestronne i funkcjonalne wnętrza odpowiednie dla małej rodziny. 


TAPIO 118

Tapio 118, jak starszy brat Tapio 94, ma klarowny układ pomieszczeń, trzy przestronne sypialnie i wygodnie przestronne obszary wypoczynkowe. Ten dom oferuje jeszcze więcej funkcjonalności i komfortu w każdym aspekcie codziennego życia.

 


TAPIO 162

W dwupoziomowym modelu Tapio 162 jest miejsce nawet dla większej rodziny. Cztery przestronne sypialnie są rozmieszczone zarówno na górnym, jak i dolnym poziomie, zapewniając oddzielne, spokojne i wygodne przestrzenie, idealne na przykład dla uczniów szkolnych lub do pracy zdalnej. Przestronne strefy wypoczynkowe na dolnym poziomie są komfortowe i dobrze oświetlone naturalnym światłem. 

 

Skontaktuj się z nami i zapytaj o ofertę!