Omatalo - odnowa 
konstrukcji drewnianychOmatalo oferuje nowe możliwości biznesowe. Gdy łatwość i możliwość dostosowania konstrukcji prefabrykowanych łączą się z najlepszą wiedzą w branży, powstają bezprecedensowe możliwości rozwoju.
 
Bliskie partnerstwo, przewaga technologiczna

Omatalo jest zaufanym partnerem w branży nowoczesnego budownictwa drewnianego. Opracowany przez nas system prefabrykatów OmaWay jest elastyczny i dostosowany do wielu różnych potrzeb. Został zaprojektowany tak, aby był szybki, łatwy w montażu a jednocześnie precyzyjny oferując bezkompromisową jakość. Dobrze dostrojony łańcuch dostaw od produkcji po logistykę działa dokładnie i terminowo.

Nowe możliwości biznesowe

Gotowy model biznesowy OmaWay służy zarówno liderom rynku budowlanego poszukującym nowych wyzwań oraz innowatorom, zapewniając sprawdzoną i skuteczną drogę do szybko rozwijającego się rynku budownictwa drewnianego.

OmaWay dostosowuje się do Twoich potrzeb

Omatalo oferuje całościowe rozwiązanie - OmaWay - które elastycznie dopasowuje się do wielkości obiektu. System idealnie nadaje się do małych domów, większych budynków użyteczności publicznej i całych dzielnic.
 

Zalety wydajności
Dzięki swojej skalowalności, OmaWay oferuje znaczne korzyści wynikające z ekonomii skali. Nasze możliwości produkcyjne umożliwiają szybkie i terminowe dostawy, 
nawet gdy projekt budowlany ma znaczne rozmiary. 
Nasz system został dopasowany do wymagań klietów, 
aby słuźyć zróżnicowanym potrzebom firm 
budowlanych.Podejmij kontakt!