Modele ONNI


Modele Onni to piękne, tradycyjne fińskie domy o architekturze idealnie pasującej szczególnie do wiejskiego otoczenia. Są one przytulne, komfortowe, funkcjonalne i dlatego bardzo popularne w całej Finlandii. Z licznych opcji Onni łatwo jest wybrać odpowiedni dom, dopasowany do wielkości twojej rodziny, i dostosować go według własnych potrzeb i życzeń. Jeśli chcesz zmienić styl domu na bardziej nowoczesny, można to łatwo zrobić, zmieniając na przykład kształt dachu i wybierając inne opcje elewacji.Onni 87

Jasna i spokojna fasada tego małego domku świetnie nadaje się do wielu rodzajów działek i otoczenia, wystarczy zmienić kolorystykę i styl elewacji. Metraż został rozsądnie wykorzystany z myślą o potrzebach małej rodziny. Przedpokój, salon z kuchnią oraz sypialnie są przyjemnie przestronne. Przy wejściu znajduje się szeroki taras z daszkiem. Dodając tylny taras, zyskujemy dodatkową wygodę i możliwości. Ten dom to doskonała baza dla kompaktowego, ale funkcjonalnego domu!


 ONNI 99

Funkcjonalny układ pomieszczeń jest bardzo podobny do Onni 87, ale z większą powierzchnią użytkową i z zadaszonym tarasem z tyłu. Tradycyjny ganek przy głównym wejściu oraz wybór elewacji zgodnych ze stylem, doskonale pasują do fińskiego krajobrazu wiejskiego! Oczywiście dom łatwo dostosować do nowoczesnego, minimalistycznego stylu, zmieniając na przykład elewacje, aby pasowały do miejskich działek. Dom dla małej rodziny oferuje przestronne kuchnio-salon oraz dwie duże sypialnie.Onni 100

W tym domu dla małej rodziny znajduje się efektywny i popularny układ pomieszczeń z trzema dużymi, oddzielonymi od siebie cichymi sypialniami. W środku domu znajduje się jednolita przestrzeń kuchni/salonu z wyjściem na taras z tyłu. Strefa gospodarstwa domowego oraz sauna z toaletą są wygodnie umieszczone w przestronnym przedpokoju.

 

 

 

Onni 139

Układ pomieszczeń w kształcie litery L umożliwia utworzenie zacisznego dziedzińca z dużym tarasem, dobre możliwości aranżacyjne oraz imponującą oryginalność elewacji. Sypialnie zostały umieszczone z dala od siebie, aby maksymalnie zwiększyć prywatność. Salon/kuchnia tworzą bardzo jasną, przestronną i wyrazistą przestrzeń z oknami i schodkowaną ścianą zewnętrzną . Natomiast strefa łazienki i sauny zostały naturalnie umieszczone w tylnej części domu.ONNI 140

Ten tradycyjny dom 1½-kondygnacyjny doskonale pasuje zarówno do fińskiego krajobrazu wiejskiego, jak i działki miejskiej. Zmieniając styl i kolorystykę, łatwo uzyskać tradycyjny lub nowoczesny wygląd zewnętrzny. Dom posiada przestronną kuchnię z salonem oraz wszystkie pomieszczenia gospodarstwa domowego i łazienki na parterze. Na piętrze można początkowo pozostawić miejsce na późniejsze wykończenie, a następnie łatwo rozbudować, gdy rodzina się powiększy, co zapewni dodatkową przestrzeń.
Onni 145

Elegancka fasada charakteryzuje się dużym, cofniętym gankiem wejściowym i tarasem z wykuszem w salonie. Dom oferuje dobre warunki nawet dla większej rodziny, z czterema sypialniami i przestronnymi przestrzeniami do wypoczynku. Salon/kuchnia w centrum domu jest przytulna i przestronna, w naturalny sposób łącząc się z pozostałymi pomieszczeniami domu. 

Onni 190

Ten wspaniały dom w stylu dworskim z imponującymi elewacjami jest widoczny z daleka! W takiej formie dom najlepiej prezentuje się na dużej, wiejskiej działce. Przestrzeń i funkcjonalność są tu na każdym kroku, są wykusze, lukarny i ozdobne szklane powierzchnie, duży taras i balkon. W razie potrzeby można uzyskać tańszą wersję tego układu pomieszczeń, upraszczając strukturę. Możliwe jest także dostosowanie do bardziej nowoczesnego stylu.


 


Skontaktuj się z nami i zapytaj o ofertę!