Modele EVO


Modele domów Evo oddychają prostotą północnego piękna. W projektowaniu chcieliśmy podkreślić bliskość przyrody, która jest ważna dla Finów, nawet w gęsto zabudowanym, miejskim otoczeniu. Architektura, która bawi się geometrycznymi formami, duże powierzchnie okienne i funkcjonalne rozwiązania przestrzenne przynoszą dużo naturalnego światła do domu, tworząc wrażenie kontynuacji wnętrz na podwórze.


EVO 119

Evo 119 - model luksusowego codziennego życia. W tej przestrzeni domowej znajdują się trzy sypialnie oraz przestronna, otwarta strefa wypoczynkowa z dużymi oknami. Sypialnia główna posiada eksluzywny pokój garderobiany oraz własną, przylegającą łazienkę z miejscem na wannę.

Weranda wejściowa chroni taras i przestrzeń wypoczynkową, zapewniając większą prywatność i kontakt z naturą. Kuchnia ma bezpośrednie wyjście na duży taras, tworząc wrażenie płynnego przechodzenia między wnętrzem a otoczeniem zewnętrznym. Kształt geometryczny tego modelu nawiązuje do minimalistycznej, ponadczasowej skandynawskej architektury, ukazując ją w najlepszym świetle.

 

 
Skontaktuj się z nami i zapytaj o ofertę!