TWÓRZ DOM MODYFIKUJĄC PROJEKTY OMATALO LUB CAŁKOWICIE WEDŁUG SWOICH PLANÓW!W Omatalo pragniemy, aby Twój dom odpowiadał Twoim życzeniom. Wszystkie nasze projekty domów można modyfikować, na przykład poprzez wydłużenie lub poszerzenie budynku, dodanie okien, zmianę wyglądu, zmianę rodzaju dachu (dwuspadowy/czterospadowy/mansardowy), dostosowanie układu pomieszczeń, przesunięcie ścian działowych i wiele innych. Jeśli masz już swój własny projekt lub dobrze przemyślaną koncepcję swojego przyszłego domu, rezydencji letniskowej lub budynku gospodarczego, śmiało skontaktuj się z nami i zapytaj o więcej informacji na temat naszych możliwości. Prześlij nam również informacje o swoich ewentualnych planach i pomysłach drogą mailową. Stworzymy projekt zgodny z Twoimi życzeniami i przedstawimy konkurencyjną ofertę.

RÓWNIEŻ WIĘKSZE PROJEKTY

Oprócz wysokiej jakości domów jednorodzinnych, Omatalo posiada bogate doświadczenie w projektowaniu i realizacji większych obiektów, takich jak bliźniaki, szeregowce, przedszkola i szkoły. Wysokiej jakości i precyzyjne pakiety konstrucji szkieletowej oraz części Omatalo zapewniają łatwość montażu, a także szybkość i pewność w projektach budowlanych o różnych rozmiarach.

EKSPORT

Firma Omatalo posiada dziesięciolecia doświadczenia w eksporcie domów oraz wiedzy z zakresu budownictwa drewnianego, do Estonii, Łotwy, Litwy, Polski, Islandii, Japonii i Ukrainy . Aktywnie prowadzimy handel zagraniczny i stale rozwijamy naszą działalność eksportową, jednocześnie kontynuując rozwijanie działalności i produktów na rynku krajowym. W ciągu lat dostarczyliśmy różnorodne zestawy budowlane w różnych skalach - od pojedynczych domów jednorodzinnych, bliźniaków i szeregówek, aż po większe budynki i kompleksowe projekty urbanistyczne, we współpracy z lokalnymi partnerami budowlanymi.

JAKOŚĆ

Produkujemy elementy i części w suchych, kontrolowanych warunkach wewnątrz naszej fabryki, a następnie dostarczamy je starannie zapakowane i zabezpieczone przed wilgocią na plac budowy. Przemyślane konstrukcje ścian oraz nasza metoda produkcji to znak rozpoznawczy, na który od dziesięcioleci polega już ponad 30 000 budujących domy jednorodzinne klientów Omatalo. Wysoką jakość potwierdzają oznakowania CE naszych produktów oraz certyfikowany proces produkcyjny. 

                                                                                             Podejmij kontakt!